"Радикал" Лозовой написал романтический рассказ о Ляшко к пятилетию партии

Народный депутат от Радикальной партии Андрей Лозовой по случаю пятилетия партии решил рассказать всему миру "что такое Ляшко"
Depo.Власть
9 августа 2016 08:21
ФОТО: depo.ua

Об этом он написал на своей странице в "Фейсбуке", передает depo.ua.

""Шо таке Ляшко?

Персонаж напрочуд цікавий. Настільки відповідає своєму часу, що точно потрапить у межичас, як писав Загребельний.

Невисокого зросту. Худорлявий. Зараз, правда, поправився (‪#‎важка_депутатська_доля‬). З широким плечем - хоча спортом не займається взагалі, знаю точно - і з патологічно величезними - геть не пропорційними зросту і статурі - долонями. Вони дуже доглянуті (трошки сибарит), але чітко говорять про те, що це сільський пацан, який працював у колгоспі, водив трактор і їб#шив на буряках (хто знає - це чисте пекло).

З дуже низьким, грудним голосом шамана, який причаровує. Бабусі мліють. Молоді дівчата - теж. Заздрю. І це точно не статус притягує. Бо я встиг закарбувати в пам'яті часи, коли його рідко де впізнавали. Згадалося, як десь в 2011 один підстаркуватий італієць на бентлі клеїв за сусіднім столиком у "Фелінні" двох студенток, одна раптом пересіла за наш столик і почала питати пана Олега: "Молодой чєловєк, как вас зовут?", "Валєра", "Валєра, у вас такіє глаза... Как прорубь вначале марта...". Ще згадалося цікавіше.... Та ні, не буду", - пише Лозовий.

Він також нагадав, що Ляшко має "веселу біографію".

"За 44 роки встиг прожити таку веселу біографію, що вона явно не влізає в межі здорового глузду. З такими персонажами завжди цікаво - вони схавали квінтесенцією життя і діляться цим еліксиром з іншими", - додав нардеп.

Лозовий також приділив увагу неперсічним моральним якостям лідера "радикалів".

"Вміє пробачати. По-справжньому вміє. Колись пили з ним горілку в ресторані в Черкасах, аж раптом з'явився суддя Кузьменко, котрий саджав його за грати за вказівкою Кучми. Кузьменко заледве не цілував йому руки, примовляючи: "Я за Ваше здоров'я свічечки ставлю постійно...". А Олєг Валєріч дивився на нього з такою доброзичливою зневагою, що в очах можна було прочитати: "Не сци, животноє, я давно про тебе забув...", - йдеться у повідомленні.

"Він хотів би зовсім інше життя. У нього це на лобі написано. Спокій, море і рибалка.
Але він вірить у свою місію. Вірить настільки сильно, що ця місія сама його знаходить.
І нічого не боїться. Пам'ятаю, як у січні 2014 усі, хто знав про реальні загрози (крім такого придурка, як я) переконували його уїхати за кордон на якийсь час. Він вивіз сім'ю. Вивіз речі. І ...лишився, пішовши на Грушевського", - продовжив Лозовий.

Попри вище описане, у Радикальній партії Ляшка вважають тираном.

"Тиран. Характер абсолютно невиносний. Постійно кричить, матюкається і б'ється. Але він ніколи не встромить ножа в спину і не здасть своїх. За своїх буде до смерті битися, як лев - я бачив. Це дорожче всього", - написав Лозовий.

"... і як такий персонаж міг не створити партію?.. Навіть дивно, що Олєг Валєріч взявся за це лише у 2011. Минуло п'ять цікавих років від першого з'їзду. Калейдоскоп людей. Природній відбір. Вогні війни та революції. Інтриги парламенту. Спокуса владою. Але він такий, який був і тоді. Сьогодні все залежить вже не від нього, а від кожного з нас. Sorry за пафос, це правда", - заключил Лозовой.

Больше новостей о политической жизни Украины читайте на Depo.Власть