В Якутську мешканці бунтують через завішування плісняви та смітття бараків: хай усі бачать (ВІДЕО)

Мерія Якутська прийняла рішення заховати за банерами старі дерев'яні будинки в центрі міста і біля місць проведення змагань Ігор "Діти Азії» -2016", але мешканці будинків категорично проти

Як повідомляє "Блокнот Якутська", з бюджету згідно з документацією оголошеного конкурсу на ці заходи з благоустрою виділено 4 млн рублів, передає depo.ua.

Але не всі мешканці погодилися з таким рішенням міської влади - локальним бунтом закінчилася спроба приховати руїну за красивою сіткою з намальованими колодами.

15 квітня мешканка аварійного будинку в центрі столиці республіки Ольга Бодрова почула шум робіт, під'їхав крана. Коли робітники рекламної компанії стали закріплювати кріплення для конструкції, у неї посипалася стеля.

"Я сиділа на кухні, як раптом стало все тріщати. Від страху, що зараз почнеться обвал стелі, я навіть закрила голову руками. Потім вибігла на вулицю і покликала сусідів зупинити роботи", - розповіла Бодрова, яка проживає на вул. Курашова, 21.

Люди вишикувалися, щоб не пропустити далі кран-машину. Працівники пояснили, що діють на підставі розпорядження мерії, про що свідчили раніше вивішені в під'їздах будинку оголошення. Але мешканці попередили, що якщо будинок завісять, то вони зірвуть банерну сітку. "Ви готові оплачувати витрачені 292 тисячі?», - Пригрозили рекламщики. "Тоді ми всі разом візьмемося за банер і зірвемо, розкидайте витрати на всіх мешканців, якщо вам не соромно", - отримали в відповідь.

"Це не наша ганьба, ви хочете приховати свою ганьбу від очей гостей Ігор. Наш будинок заражений пліснявою, в будинку проживають багатодітні сім'ї, люди похилого віку і діти-інваліди. Нам тепер що, білого світла не бачити? Під час минулих Ігор ніколи так не робили. А іноземці все одно через наш двір ходять, фотографують. Нехай бачать наші смітники, туалети, знімають на відео, як дбає про нас місто", - такою була позиція мешканців на рішення влади "облагородити" будинок, визнаний аварійним у 2011 році. Офіційного визнання в старості житла вони чекали близько 30 років.

Больше новостей о событиях в Украине и мире на Depo.ua

Все новости на одном канале в Google News

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook

deneme