Як нардеп Кремінь злякався, що лелеки без нього не загніздяться

Напередодні виборів народні обранці готові на стовби лізти, аби сподобатися своєму електорату

Як нардеп Кремінь злякався, що лелеки бе…

Пронизливу історію про те, як небайдужий  народний депутат Тарас Кремінь допомагав парі молодих птахів", обранець виклав на своїй сторінці у "Фейсбуці", повідомляє depo.ua.

"Цими днями, дякуючи громаді, допомогли нашим новоодеським лелеченятам із першою домівкою (подаю копію районки "Промінь")", - поділився радістю депутат.

Як виходить з статті в місцевій газеті "Промінь", боротьба за житлові метри для лелек в с. Переселяни Миколаївської області розвернулася після того, як молодий птах не впорався з самостійним будівництвом домівки на облюбованій для того опорі.

"Найменший порив вітру розносив вулицею все гіллячко, яке так старанно вплітав в гніздо його господар. Тривало це дванадцять годин поспіль", - описують поневіряння лелеки-татка автори матеріалу. Зрозуміло, що подруга горе-господара заселятися в таку "оселю" не наважилася, і тоді за справу взялися селяни.

Для початку вони змайстрували дерев'яний щит і спробували переманити лелек на один з будинків, але ті "переїжджати" з улюбленого стовпа не захотіли. Але місцеві мешканці не здалися і пішли далі...(!) До громадської приймальні того самого Тараса Креміня.

В приймальні народного депутата долею птахів в дикій природі дуже занепокоїлися. І показали, як можна йти назустріч народним масам. Кілька (а може, і один) дзвінків "кому треба" - і наступного ж ранку до місця подій "за вказівкою технічного директора ПАТ "Миколаївобленерго" прибула бригада з ремонту повітряних ліній.

Задля добробуту птахів дроти електромережі були приспущені, аби в дощову погоду не сталося замикання, на стовпі встановили металеву решітку, поклали на неї обрізане колесо, а туди вже помістили напівзбудоване лелечине гніздо.

Ну а далі селянам довелося чекали, коли білокрилі птахи заселяться в "новобудову". Бо ті лише недовірливо кружляли навколо, а старання людей "зацінили" лише наступного ранку. Видихнуло все село разом з ПАТ "Миколаївобленерго"...

Звісно ж, можна лише дивуватися тій наполегливості, з якою в офісі народного депутата взялися за вирішення цієї дрібної за своєю суттю проблеми. Тут вам і застосування "телефонного права" (ми розуміємо, що насправді то був лише "дзвінок другу"), і залучання спеціалізованої техніки (цікаво, з чиєї кишені була оплачена її робота -- бюджетної чи депутата-птахолюба?), і належна інформпрідтримка в місцевй пресі. Словом, ніщо не натякало на передвиборчу кампанію, що набирає обертів в Україні. І як тільки лелеки виживали і гніздилися всі ці роки без депутата Кременя і електромонтерів?

Втім, слід визнати, що історія вийшла гарна. З щасливим кінцем. І цей успіх можна розвинути. Зокрема, Кремінь натякає, що чернігівським лелекам теж потрібна допомога. "Тиждень тому на Чернігівщині спостерігав лелечий "бебі-бум", - пише нардеп. Тож у його колег є великий простір для піару.

Та не так вже й далеко осінь, птахи потягнуться в теплі краї - ну там гуси, стєрхи всякі. Їм буде необхідний вожак. Набір на курси вожаків, якщо що, проводять в Кремлі. Запитати Вову. 

 

Як миколаївський нардеп допомагав лелекам гніздитися - фото 1

Як миколаївський нардеп допомагав лелекам гніздитися - фото 2

Як миколаївський нардеп допомагав лелекам гніздитися - фото 3

Як миколаївський нардеп допомагав лелекам гніздитися - фото 4

Больше новостей о событиях в Украине и мире на Depo.ua

Все новости на одном канале в Google News

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"