"Радикальні праві" у "Козацькому": Вночі приїжджали переговорники з МВС і Міноборони

До учасників акції на Майдані вночі приїжджали заступник міністра Міноборони Олександр Дублян, заступник глави МВС Ігор Яровий, начальник столичної поліції Андрій Крищенко

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на ТСН

Також народний депутат II, III, IV, VI скликань Юрій Кармазін, який перебував з активістами біля готелю "Козацький" розповів, що до організаторів акції на Майдані приїхав загін поліції на чолі з начальником ГУ МВС Шевченківського району з вимогою покинути готель. У відповідь активісти нібито вручили начальнику поліції "заяву" про те, що "Козацький", який належить Міноборони, захоплений якоюсь комерційною організацією. Самі ж активісти стверджують, що зайняли кілька кімнат на законних підставах і очікують, що найближчим часом їм нададуть рахунок за проживання.

У центрі Києва близько другої години ночі також були помічені три вантажівки і кілька автобусів Національної гвардії України. 

Після 4 години ранку приміщення готелю "Козацький" залишили всі офіційні делегати, які приїжджали на перемовини з "Радикальними правими силами", пише ТСН.

У приміщеннях готелю, окрім постояльців та персоналу, залишились лише члени РПС. Тепер вони не пускають до готелю журналістів. Деякі активісти прибули до готелю з наміром виселити РПС з приміщення, проте заступник міністра оборони заявив, що застосовувати силу до протестувальників не будуть. Як відомо, саме Міноборони належить готель. Ситуація у центрі Києва спокійна.

Нагадаємо, 20 лютого в Києві близько 50 осіб у камуфляжі зайняли ряд приміщень готелю "Козацький" на Майдані Незалежності. Адміністрація готелю заявляє, що вони знаходяться там за погодженням. Пізніше вони встановили на Майдані Незалежності намети. Також вони заявили, що 21 лютого о 17:00 розпочнеться віче, де будуть висувати умови до уряду.

В Україні 20 лютого відзначають другу річницю перемоги Революції гідності та вшановують пам'ять героїв Небесної сотні. У зв'язку з цим в центрі Києва проходять пам'ятні заходи.

Протягом зими 2013-2014 рр. у Києві та інших містах України тривало протистояння мітингувальників і міліції. Найкривавішим було протистояння на столичній вул. Інститутській в лютому, де силовики відкрили по демонстрантах вогонь з вогнепальної зброї. Там загинули 105 людей, яких тепер називають Небесною сотнею.

Больше новостей о событиях в Украине и мире на Depo.ua

Все новости на одном канале в Google News

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook

deneme