UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

В зоні АТО відкрили 10 пунктів допомоги жертвам насилля

Роботу анонімних пунктів медико-психологічної допомоги започаткував Фонд народонаселення ООН

В зоні АТО відкрилися десять пунктів невідкладної допомоги. Хто може в них звернутися і за якою допомогою, розповів "Громадському радіо" фахівець з питань репродуктивного здоров'я Богдан Підвербицький, передає Depo.ua.

Пункти працюють у сфері репродуктивного здоров'я, профілактики і лікування інфекцій, які передаються статевим шляхом, запобігання небажаної вагітності, невідкладної допомоги жертвам гендерного і сексуального насильства.

Пункти відкрились у Донецькій і Луганській областях. Луганська — Попасна, Біловодськ, Станиця Луганська, Старобільськ, Рубіжне, Донецька — Маріуполь, Краматорськ, Покровськ, Бахмут і Волноваха. Ці пункти, які відкриті на базі існуючих медичних закладів, практично рівномірно покривають області.

Основна мета — надання допомоги жертвам гендерного насилля, зокрема сексуального. Це частина загального проекту у п'яти областях на сході України, який стосується галузі сексуального і репродуктивного здоров'я, безпечного материнства, дитинства, інфекцій, які передаються статевим шляхом. Зараз функціонує 27 бригад, де є соціальні і психологічні працівники — у Луганській, Донецькій, Запорізькій, Харківській областях. Це місця, де є найбільше вимушено переміщених осіб.

Нагадаємо, що в 2016 році ґвалтівнику-АТОшнику дали 2 роки умовно і 3000 грн відшкодування.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme