ТОП-6 порад, які допоможуть подолати страх перед польотами

Психологи спільно з пілотами представили кілька рекомендацій, які допоможуть подолати страх перед польотами

Як пояснюють експерти, такий страх виникає у людей, які пережили неприємні ситуації на борту або у тих, хто ніколи не літав, але багато чув про авіакатастрофи, передає depo.ua з посиланням на Travel + Leisure.

Щоб позбутися поганих думок, нервозності і без побоювання піднятися на борт, фахівці пропонують прислухатися до наступних рекомендацій:

1. Вивчіть природу турбулентності

Багато пасажирів впадають в паніку при виникненні турбулентності через сильну тряску. Як розповідають пілоти, турбулентність виникає завдяки вихровим потокам вітру, які не представляють загрози. Літаки спроектовані таким чином, щоб витримувати такі навантаження. Крім того, птахи щодня стикаються з такими вихровими потоками.

2. Ознайомтеся з системами безпеки літака

Як розповідають пілоти, при створенні літаків конструктори враховують будь-які непередбачені обставини. Більше того, пілоти та інші члени екіпажу навчені справлятися з аварійними ситуаціями та іншими небезпеками, а також вони проходять тренування кожні півроку.

3. Відвідайте психотерапевта

Якщо страх перед польотами перетворюється на фобію, то психологи рекомендують пройти когнітивно-поведінкову психотерапію, яка дозволить виявити причини страху і допоможе позбутися його.

4. Візьміть урок у льотній школі

Як стверджують психологи, незнання як виглядають системи управління літаком і принципів його пілотуваня є однією з основних причин страху. Саме близьке знайомство з літаком допоможе подолати боязнь польотів.

5. Відвідайте кабіну пілотів

За словами пілотів, більшість їх колег раді знайомствам з пасажирами, тому можна попросити стюардесу про екскурсії в кабіну пілотів. Знайомство з людьми, які відповідальні за безпеку всіх пасажирів, зазвичай допомагає заспокоїтися.

6. Скористайтеся медикаментами

Як розповідають психологи, деяким людям допомагають седативні препарати, які заспокоюють нервову систему. Крім того, замість таблеток можна випити один або два келихи вина.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme