Путин і Трамп почали гібридну війну проти США

На даний момент Дональд Трамп повторює помилку мешканців Донбасу, які стояли в квітні 2014 року з плакатами "Россия, приди!"

Журналіст відділу «Світ»
Путин і Трамп почали гібридну війну прот…

"Росія, сподіваюсь, ти слухаєш. Сподіваюся, ви будете в змозі знайти 30 тисяч листів (особистої переписки Хілларі Клінтон – ред.), яких не вистачає. Думаю, наша преса за це вас щедро винагородить", - сказав Дональд Трамп, дивлячись просто у камеру.

"В разі, якщо Ви станете президентом, чи визнаєте Ви Крим російською територією? І чи знімуть США санкції ? (з Росії – ред.)" - "Так, ми розглянемо це питання". Обидва зізнання зробив претендент на посаду президента США з найвищим на даний момент рейтингом.

Якщо ж сформулювати все трохи іншими словами, виходить, що Трамп закликає спецслужби ворожої до США країни активніше втручатися в процес виборів президента США. При тому робить це не на таємних зустрічах з російськими шпигунами, а відкрито, через американські ЗМІ.

Зрозумівши, що внутрішня переписка демократів, опублікована й обсмоктана пресою, збільшує його шанси на виборах, він відверто пропонує продати шматок зовнішньополітичних інтересів України – та й США, як на те пішло – в обмін на відсоток-другий с симпатій недалеких виборців.

"Він простий і відвертий хлопець" - кажуть про Трампа його виборці. І правда – відвертий до такого ступеню, що виникають сумніви у психічній адекватності. Але – частині американського народу це подобається. Принаймні, до пори до часу. Рано чи пізно громадяни США, спробувавши "трампократію" на смак, зрозуміють, що помилялися.

Але в той момент стане вже запізно. Бо, одного разу влізши в американську політику, забиратись із неї Росія не захоче. Після Трапмпа будуть нові й нові трампики, божевільні, пройдисвіти й недофюрери, які за російські гроші збиратимуть незадоволених, і в певні політичні моменти знову і знову рватимуться до влади. Говорячи при тому про "нечесність і нещирість" наявних політичних еліт – і користуючись при тому підтримкою ворожих спецслужб.

При тому саме виборчий процес стане першою – і головною – ціллю російського втручання в політичне життя США. Бо саме в процесі зміни влади найлегше впливати на політичну систему, сподіваючись при тому не натрапити на жорстку протидію правоохоронних і контррозвідувальних органів, які будуть боятись звинувачень у втручанні в демократичний процес.

Щоб уникнути цього, слід зробити так, щоб в американській пресі впродовж найближчих тижнів виборець міг прочитати не тільки про те, якими словами співробітники Хілларі Клінтон назвали когось із однопартійців. Було б дуже бажано, щоб там були і матеріали стосовно того, як просувається розслідування дій Дональда Джона Трампа. Кандидата на посаду президента США від Республіканської партії, якого підозрюють у державній зраді.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme