На Заході російську продуктову істерію назвали гріхом, а саму Росію порівняли з Сомалі

Німецьке видання Spiegel порівняло знищення санкційних продуктів в Росії з Сомалі та "Ісламським державою" (ІГ)

Видання зазначає, що сомалійські ісламісти також спалювали продукти тому, що вони були іноземного походження. Терористи ІГ поводилися так само з продовольчою допомогою з США, передає depo.ua з посиланням на РБК.

6 серпня вступив в силу указ президента Росії Володимира Путіна про знищення продуктів, що потрапили під контрсанкції.

Агентство Reuters оприлюднило матеріал під заголовком "Російський крематорій для їжі викликає обурення на тлі спогадів про кризу і голод". У статті наголошується, що намір російського уряду масово знищувати заборонені до імпорту західні продукти обурює жителів країни, в якій зростає рівень бідності і зберігаються спогади про голод радянських часів.

Видання The Wall Street Journal назвало дії Росії дії "кулінарним націоналізмом".

Американська громадська радіомережа NPR опублікувала матеріал під заголовком "Ми вас поховаємо: Росія знищує бульдозерами тонни європейських сирів, іншу заборонену їжу", а таблоїд New York Daily News вийшов із заголовком "Росія здійснює "фромажицид", використавши неологізм, введений телеканалом RT і утворений від слова "фромаж", що по-французьки означає просто "сир", але часто служить синонімом для делікатесних сирів.

У свою чергу міністр сільського господарства Польщі Марек Савицький жорстко розкритикував дії президента Росії Володимира Путіна щодо знищення санкцій продуктів.

"Я хочу закликати президента Путіна, щоб він не йшов слідами своїх попередників з Радянського Союзу, я маю на увазі 30-і рр., Щоб він не знищував продукти, які російські підприємці насилу купують на різних ринках Європи і світу. Росіяни потребують зараз цих продуктів, а в нашій слов'янській традиції знищення їжі, знищення хліба вважається важким гріхом. Пану Путіну не варто цього робити. Це нагадує Голодомор в Україні і в інших регіонах СРСР у 30-х рр", - сказав Савицький.

У той же час він додав, що багато продуктів харчування в Євросоюзі є високої якості.

"Пан президент Путін, що не знищуйте продукти. Дозвольте своїм землякам їх купувати і користуватися тими хорошими пропозиціями, які дає Польща і Євросоюз, який відкритий до співпраці з російським суспільством", - підкреслив міністр.

Читайте також: Святе російське їдлоборство в ФОТОЖАБАХ 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme