Маккейн закликає США відмовитись від російських ракетних двигунів

Сенатор-республіканець Джон Маккейн заявив у понеділок про те, що невдалий запуск космічного вантажного корабля, виготовленого американською корпорацією SpaceX, не повинен стати приводом для перегляду планів скорочення закупівель двигунів космічних кораблів російського виробництва

Маккейн закликає США відмовитись від рос…

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Reuters.

"Ця аварія жодним чином не зменшує актуальність вирішення питання про позбавлення нас від російського ракетного двигуна РД-180, - заявив Маккейн. - Я впевнений, що ця дрібна невдача не стане перешкодою на шляху до успіху корпорації SpaceX", пише "Радіо Свобода"

Сенатський комітет у справах збройних сил, головою якого є Джон Маккейн, у своїх бюджетних пропозиціях на майбутній рік готовий виділити гроші на закупівлю лише дев'яти російських ракетних двигунів, наполягаючи на тому, що США повинні скоротити свою залежність від Росії у галузі запусків супутників, що мають відношення до безпеки країни. Представники Пентагону кажуть, що цієї кількості двигунів може бути недостатньо для здійснення плану запусків. Згідно із законом, прийнятим в минулому році, до 2019 року Пентагон повинен використовувати двигуни американського виробництва для запуску космічних ракет.

Палата представників прийняла свій проект бюджету, яким передбачається закупівля більшої кількості російських двигунів. Але Джон Маккейн заявив про те, що він зробить все необхідне, щоб заблокувати це рішення.

"У той час, як російські війська продовжують окупувати Україну і продовжують вбивати її громадян я буду продовжувати виступати проти законопроекту Палати представників, згідно з яким Володимиру Путіну, його дружкам і військово-промисловому комплексу Росії гарантуються 300 мільйонів доларів від американських платників податків".

Нагадаємо, ракета-носій Falcon 9 з вантажним космічним кораблем вибухнула в неділю під час запуску з космодрому на мисі Канаверал. Це був перший невдалий запуск ракет виробництва приватної корпорації SpaceX. 18 попередніх запусків пройшли успішно.

 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme