Ким насправді є майбутній російський посол Бабич

Михайло Бабич є типовим чиновником путінської епохи – вихідцем зі спецслужб, єдиною "перевагою" якого є довіра до нього з боку Путіна

Журналіст відділу «Світ»
Ким насправді є майбутній російський пос…

Професійні таланти за ним не помічені...

Кандидатуру Михайла Бабича на посаду посла Росії в Україні таки внесено на розгляд комітету Держдуми з міжнародних справ. Попри вчорашню заяву глави комітету у справах СНД Леоніда Слуцького, який стверджував, що профільний комітет Держдуми, швидше за все, зможе розглянути кандидатуру нового посла РФ в Україні вже після парламентських виборів і формування нижньої палати, тобто не раніше жовтня.

Що й не дивно – якщо вже Путін вирішив провести кадрові перестановки, то не царським це буде ділом чекати півроку, поки одні холуї замінять в Держдумі інших.

Бабич, випускник Рязанського вищого військового училища, з 1990 по 1995 рік встиг послужити на командних посадах в російських Повітряно-десантних військах та військах КДБ (і, відповідно, ФСБ після перейменування спецслужби). Брав участь в бойових діях.

Далі Бабич стрімко рушив у бізнес. З 1995 року до 1998 року він керував ЗАТ „Корпорація" Антей”, далі став першим віце-президентом компанії „Росмясомолторг”. Але у 1999 році Бабич вирішив знову послужити батьківщині, і перейшов на державну службу, працюючи в різних федеральних регулюючих органах і стрімко лізучи догори кар’єрною драбиною.

З листопада 2002-го по лютий 2003 року він побув навіть керівником уряду Чеченської Республіки. А вже 7 грудня 2003-го Бабич був обраний депутатом Державної Думи, де й пробув, з періодичними перевиборами, до 15 грудня 2011 року, коли його призначили повноважним представником Путіна в Приволзький федеральний округ.

В дипломатичних талантах і політичних звершеннях помічений не був, хоч і просидів у Думі вісім років. Позбавлений як вмінь кар'єрного дипломата, так і реального політичного досвіду, Бабич не є ані сильним переговорником, ані достатньо впливовою фігурою всередині кремлівського пулу.

Його призначення сигналізує про те, що українсько-російський конфлікт або буде вирішуватись на сильно вищому рівні, або ж Путін продовжуватиме "тримати паузу". А переведення постпреда на дипломатичну посаду, де його політична вага буде помножена на нуль – це лише частина масштабних адміністративно-кадрових перестановок, реалізованих вчора російським президентом.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme