Як Кравець провалив матч з "Гертою" у Бундеслізі (СТАТИСТИКА)

"Штутгарт" переміг "Герту" в матчі 21-го туру Бундесліги (2:0). Артем Кравець вийшов на заміну, але не вразив

Мирослав Новосад
Шеф-редактор спортивної редакції Depo.Сектор
Як Кравець провалив матч з "Гертою" у Бу…

Це вже п'ята поспіль перемога "швабів" у чемпіонаті. Вона дозволила посісти десяту сходинку турнірної таблиці і отримати непоганий "запас" від зони вильоту.

Натомість, не так феєрично пішли справи у Артема Кравця. У поєдинку з "Гертою" він вийшов на поле на 71-ій хвилині, замість свого конкурента Тімо Вернера. Українець лише 5 разів торкнувся м'яча, і швидше, виглядав стороннім спостерігачем тріумфу.

Показники Кравця:

Паси - 4 (100% точних, 1 загострюючий пас).

Удари - 0.

Єдине, що може тішити українця - така ж невдала статистика конкурента за місце в основі. Тімо Вернер за 70 хвилин лише раз вдарив по воротах, точність пасів ледь вища 50%.

Причини спаду Артема Кравця важко пояснити, адже ще тиждень тому,  він провів на полі лише на 7 хвилин більше. Але його вклад в командну перемогу був неймовірним. Тоді він заробив пенальті і допоміг "Штутгарту" перемогти "Айнтрахт" (4:2).