Олімпійський чемпіон списом вирвав доньці зуб (ВІДЕО)

Олімпійський чемпіон з десятиборства Браян Клей поєднав обов'язки спортсмена, батька і стоматолога. Коли у його маленької дочки розхитався молочний зуб, Клей вирвав його за допомогою списа

Олімпійський чемпіон списом вирвав доньц…

Відео "операції" згодом десятиборець оприлюднив у "Твіттері", передає depo.ua.

Один кінець нитки спортсмен прив'язав до розхитаного зуба, інший - закріпив на спис, після чого метнув снаряд. Судячи з реакції дівчинки, "операція" пройшла успішно.

Американець Брайан Клей завоював срібну медаль в Олімпійських іграх 2004 року, а в наступному році виграв чемпіонат світу. Він став золотим призером на Олімпіаді-2008, але через травми припинив участь у змаганнях і вийшов на пенсію.

Десятиборство включає в себе змагання в десяти видах легкої атлетики. Крім метання списа, це стрибки у довжину, висоту і з жердиною, штовхання ядра, метання диска, біг на 100, 400 і 1500 метрів, а також на 110 метрів з бар'єрами.