"Шахтар" їде до Львова з комфортною нічиєю із "Фенербахче"

У першому матчі 3-го відбіркового раунду Ліги чемпіонів "Шахтар" у Стамбулі зіграв з "Фенербахче" внічию - 0:0

"Шахтар" їде до Львова з комфортною нічи…

Як повідомляє depo.ua, у першому таймі "гірники" грали активніше за турків і мали дві нагоди забити гол. Спочатку Тейшейра не реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером, а потім Тайсон з "убойної" позиції пробив по центру воріт, дозволивши Демірелю відбити м'яч.

У другому таймі "Шахтар" грав на контратаках, а "Фенербахче" створив кілька моментів, які також не реалізував.

"Фенербахче" - "Шахтар" - 0:0

"Фенербахче": Волкан - Калдірім, Кьяер, Бруну Алвеш, Еркін - Соуза, Топал (Мейрелеш, 64) - Нані, Дієго (Стох, 84), Соу (ван Персі, 69) - Фернандао

"Шахтар": Пятов - Срна, Ордець, Ракицький, Шевчук - Фред (Малишев, 90), Степаненко - Марлос (Едуардо, 77), Тейшейра, Тайсон (Коваленко, 79) - Гладкий

Попередження: Бруну Алвеш, Стох

Нічия 0:0 дозволяє "Шахтарю" з упевненістю дивитися у домашній матч-відповідь, який пройде 5 серпня у Львові.