Влада

ЗМІ Коломойського залякують можливими заворушеннями на його вотчині

ЗМІ, які належать голові Дніпропетровської ОДА Ігорю Коломойському, повідомляють, що до Дніпропетровщини з фронту перекидають додаткові сили Національної гвардії України

20 березня 2015, 13:34

Зазначимо, що такі повідомлення розміщені на сайтах УНІАН та ТСН, якими володіє Коломойський, повідомляє depo.ua

«Як повідомляють джерела ТСН.ua, такі заходи вживаються у зв'язку з можливими заворушеннями на території регіону через інформацію про ймовірну відставку глави облдержадміністрації Ігоря Коломойського», - пише ТСН.

Крім того, є інформація про те, що під час переговорів «нормандської четвірки» у Мінську минулого місяця президент Росії Володимир Путін вимагав відставки Коломойського.

Наразі ТСН.ua перевіряє цю інформацію.

Нагадаємо, увечері 19 березня Коломойський у супроводі озброєних людей приїхав до офісу «Укртранснафти».

Також там побував міністр енергетики Володимир Демчишин, який пояснив, що в компанії змінився голова правління: замість Ігоря Лазорка, який нібито представляв інтереси Коломойського, в.о. був призначений Юрій Мірошник.

Пізніше міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що конфлікт навколо «Укртранснафти» вичерпаний і перенесений у площину юридичних рішень.

При цьому Коломойський обматюкавав журналіста «Радіо Свобода» Сергія Андрушка.

ДОВІДКА: Засновником і єдиним акціонером ПАТ «Укртранснафта» є Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України».

До складу ПАТ «Укртранснафта» входять філії: «Магістральні нафтопроводи «Дружба», «Придніпровські магістральні нафтопроводи» та «Південні магістральні нафтопроводи».

 

Loading...
Loading...