Влада

Що має зробити Порошенко, щоб його заповажали симпатики ПС

Ярош помиляється, якщо думає, що українці хочуть зміни влади

13 липня 2015, 14:15

Що має зробити Порошенко, щоб його заповажали симпатики ПС

Українцям не потрібна ані "громадянська війна" від Яроша, ані "військовий кабінет" від Порошенка. Українцям потрібні рішучі дії влади, і не тільки в питанні вгамування "Правого сектора", який остаточно розперезався.

Але якщо вже на те пішло, і Порошенко боїться взяти всю відповідальність за радикальне придушення "мукачівського путчу" на себе, і йому потрібно підстрахуватися "колективним розумом" "військового кабінету", то рішення мають бути наступні: по-перше, "мукачівських партизанів" протягом годин або саджають в СІЗО, або ліквідовують (колись Петро Олексійович казав, що антитерористичні операції мають тривати не місяці, а години), по-друге, звільняється губернатор Закарпаття і  змінюється усе керівництво МВС, СБУ та митниці в області, по-третє, на всеукраїнському масштабі проводиться роззброєння "запасних" баталйонів "Правого сектору" і відповідальні у незаконному зберіганні зброї йдуть під суд. Ну і про Балогу з Ланьом не забути. А намети ПС хай собі стоять під різним ОДА та управліннями МВС. Це не проблема. Що стосується Яроша і партії Коломойського, яка зараз використовує "мукачівський путч", щоб покритикувати владу, зразу заявлять, що вони розібралися і до непевних осіб, які назвали себе "Правим сектором", стосунку не мають.

Натомість цього не буде. І це головна проблема, чому українці критикують владу, не здатну на жодні рішучі дії ані у боротьбі з корупцією, ані у боротьбі з олігархами, ані у боротьбі з "колишніми", ані у боротьбі з кримінальними бандами на "політичній підкладці". Низка рішучих дій, які зараз необхідно почати проти "Правого сектору" і обов'язково продовжити за всіма накресленими напрямками могли б повернути повагу до влади навіть пересічних "правосеків" та їхніх симпатиків. І все це робити можна було б і без "військового кабінету". Зрештою вже й зі скликанням цього "кабінету" традиційно тягнуть... щоб не ухвалювати жодних рішень.

Насправді, поки "військовий кабінет" збереться, то вгамовувати вже не буде кого, "мукачівські путчисти" в оточенні вже просто "розтануть у повітрі". Після цього влада може зітхнути з полегшенням і вирішити "неупереджено", а головне неквапно, розслідувати всю ситуацію. 

Читайте також:

В Україні визріває запит на диктатора

Як Саакашвілі без жодного "військового кабінету" розігнав би "пивний путч" правосеків

Ярош влаштовує божевільний "пивний путч", спланований Путіним

 

Loading...