Вадим Денисенко: Україні потрібно почати діалог з Польщею про Волинську трагедію

Українській і польській сторонам необхідно почати діалог щодо Волинської трагедії

Про це під час круглого столу на тему "Перші наслідки рішення про "Волинський геноцид". Чи переможе в Україні євроскептицизм?", організованого тижневиком "Ділова столиця" і журналом "Власть денег" спільно з міжфракційним депутатським об'єднанням "Антипопулісти" розповів народний депутат України Вадим Денисенко, передає depo.ua з посиланням на "ДС".

"Питання Волинської трагедії перейшло з церковної площини в політичну. При цьому, якщо в Україні останні 2-3 тижні це питання практично не висвітлювався в ЗМІ, то в польських медіа дискусії велися дуже активно", - розповів він.

Денисенко додав, що не знає, чим закінчиться розгляд питання про визнання або невизнання Волинського геноциду в Сеймі, проте припустив, що польські політики можуть ухвалити постанову, а не закон з даного питання.

Співголова МДО "Антіпопулісти" уточнив, що потрібно залучати до вирішення такого делікатного питання і інші держави, зокрема Литву, і намагатися налагоджувати діалог між країнами.

"Нам не можна заганяти цю ситуацію в глухий кут. У всіх своя правда, але нам сьогодні необхідно задавити в собі деякі емоції, заспокоїтися і почати адекватний діалог з Польщею і Литвою.", - резюмував Денисенко.

Нагадаємо, 7 липня Верхня палата польського парламенту (Сенат) ухвалила постанову щодо Волинської трагедії . 

 У резолюції сенатори закликають польський Сейм встановити 11 липня Національним днем пам’яті жертв "геноциду, вчиненого українськими націоналістами проти громадян Другої Речі Посполитої".

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада

Loading...
Loading...