У Раді визнали смерть тисячі військових в «іловайському котлі»

Під час оточення під Іловайськом Донецької області загинули близько тисячі українських бійців
У Раді визнали смерть тисячі військових в «іловайському котлі»
У Раді визнали смерть тисячі військових в «іловайському котлі»

Про це на засіданні Тимчасової слідчої комісії з розслідування трагічних подій, які призвели до загибелі та полону бійців добровольчих батальйонів, а також ЗСУ під Іловайськом Донецької області, повідомив голова комісії, народний депутат Андрій Сенченко, передає НБН.

«Якщо говорити про кількість втрат, а це те, що приховується найбільше, то загальна кількість загиблих, поранених і померлих від ран, становить близько 1 тис. осіб. Це у всіх епізодах іловайської трагедії», - сказав він.

Нагадаємо, в кінці серпня українські військові та добровольчі батальйони потрапили в оточення в Іловайську Донецької області, підкріплення так і не надійшло. Російські війська обстріляли коридор, по якому за домовленістю мали виходити українські бійці. Точних офіційних даних про загиблих і поранених в «іловайському котлі» досі не було.

Як повідомляв ДеПо, за словами міністра оборони Валерія Гелетея, при виході з Іловайська в кінці серпня загинули 108 бійців Збройних Сил України. Уже на початку жовтня, на засіданні слідчої комісії Ради начальник штабу батальйону спеціального призначення «Донбас» В'ячеслав Власенко назвав чотири причини цієї трагедії.

Loading...
Loading...