У МВС розповіли про майбутній універсальний спецназ

Поточного року на базі спеціального підрозділу МВС України «Сокіл» почнуть створювати сучасний універсальний спецназ
У МВС розповіли про майбутній універсальний спецназ
У МВС розповіли про майбутній універсальний спецназ

Про це розповіла перший заступник міністра внутрішніх справ України Ека Згуладзе під час засідання комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, передає «РБК-Україна».

«Якнайшвидше потрібно систематизувати і структурувати наші спеціальні підрозділи. Базою ми хочемо взяти «Сокіл», і на базі «Сокола» побудувати сучасний уніфікований сильний професійний спецназ по типу американського, канадського, ізраїльського, австрійського SWAT», - сказала заступник міністра.

За словами Згуладзе, цю роботу потрібно розпочати якомога швидше, і вже шукати партнерів і донорів, щоб фінансувати цей проект.

«Це буде універсальний спецназ. Робитимемо по всій країні вже цього року», - зазначила вона.

Заступник міністра уточнила, що це буде спеціальний підрозділ, навчений за новою програмою, включаючи і новою тактичну підготовку.

«Це включає в себе не тільки застосування сили, але й інші технології, які потрібно використовувати. Ми допрацьовуватимемо напрямок всередині цього спецназу спеціально по боротьбі з тероризмом, по роботі із заручниками й окремо найбільший блок - поліцейський спецназ, який підтримуватиме і допомагатиме різним оперативним структурам у своїх операціях», - додала заступник міністра.

За її словами, зараз розраховується чисельність цього підрозділу.

Як повідомляв depo.ua, на початку жовтня 2014 року міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявляв, що в рамках реформування Міністерства внутрішніх справ України буде створено єдиний силовий підрозділ, основу якого складуть добровольчі батальйони МВС. Тоді саме цей проект він називав українським SWAT (Special Weapons And Tactics).

Loading...
Loading...