В Криму російські окупанти викликали на допит заступника голови меджлісу

Заступника голови меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза викликають на допит в якості свідка в Головне слідче управління Слідчого комітету РФ по Криму
В Криму російські окупанти викликали на допит заступника голови меджлісу
В Криму російські окупанти викликали на допит заступника голови меджлісу

Про це повідомляє ДеПо з посиланням на QHA.

За його словами, зустріч зі слідчим призначена на 10 грудня на 15:00. Попередня тема бесіди - акції протесту 3 травня.

«Вчора мені подзвонили і запросили до Слідчого комітету, у справі про 3 травня. Я сказав, що я обов'язково прийду. І ми домовилися зі слідчим на середу на три години», - розповів Чийгоз.

При цьому заступник голови меджлісу зазначив, що, враховуючи арешти і штрафи щодо кримських татар, які почастішали останнім часом, сподіватися «на законність у проведенні подібних заходів» не можна.

«Що я можу очікувати? Враховуючи, що наших співвітчизників незаконно штрафують, «під замовлення» заарештовують, я, звичайно, не можу говорити про те, що можна сподіватися на якусь законність у проведенні подібних заходів. Тому абсолютно йду сам в цей Слідчий комітет, а там Аллах покаже, що буде», - сказав він.

Нагадаємо, акції протесту 3 травня проходили в різних районах Криму у зв'язку із забороною в'їзду до Криму лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва. На багатьох кримських татар, які знаходилися в місцях, де проходили акції протесту, були складені адміністративні протоколи.

Потім справи розглядалися в райсудах Криму. Багато учасників даної акції були оштрафовані на значні суми.

Відзначимо, що один з учасників Таїр Смедляєв був затриманий 22 жовтня в м. Старий Крим за участь у зустрічі 3 травня 2014 року лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва. Йому пред'явлено звинувачення за статтею 318 частини першої КК Російської Федерації «застосування насильства відносно представника влади». Він досі перебуває під арештом.

Loading...
Loading...