Влада

Український "Сбербанк" "злив" клієнтську базу оточенню Януковича на Росії, - ЗМІ

"Сбербанк Росії" в Україні передав своєму російському керівництву всю клієнтську базу

21 вересня 2016, 15:46

Про це повідомив один зі співробітників банку, передає depo.ua з посиланням на ЗМІ.

За його словами, тепер у розпорядженні росіян виявилися персональні дані, копії паспортів, а також інформація про фінансовий стан всіх клієнтів "Ощадбанку Росії" в Україні.

Відомо, що куратором "зливу" інформації на Росію виступає безпосередньо голова правління "Сбербанку Росії" в Україні Ігор Юшко - "регіонал" і соратник екс-президента України Віктора Януковича і його близького оточення.

Говорячи про протизаконні дії банку, його співробітник розповів, що у відповідь на його спроби перешкодити передачі клієнтської бази росіянам він почув погрози.

"Інформацію "зливали" у мене на очах. Природно, я спробував втрутитися і сказав керівництву, що не має наміру працювати в установі, яке діє проти українців, - розповідає він. - Відразу ж після цього мене викликали до Юшко, який прямо сказав мені, що, якщо я хочу бачити живими своїх дітей і дружину, то повинен мовчати ".

Як стверджує джерело, Ігор Юшко діє в інтересах Віктора Януковича і його наближених, які хочуть повернутися в Україну.

"Як я розумію, через "Сбербанк" Янукович хоче вплинути на внутрішню ситуацію в країні. Не виключено, що клієнтська база йому потрібна для створення списку з підписами українців, який в подальшому буде використаний для прийняття потрібних йому рішень. Наприклад, для проведення всеукраїнського псевдореферендума за його повернення в Україну ", - говорить співробітник банку.

Він також зазначив, що "Сбербанк Росії" вже давно став таким собі "центральним офісом" по поверненню Віктора Януковича до Києва.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

Loading...
Loading...