Влада

Українські політики їздять звітуватися куратору проекту "Бесарабія"

Деякі українські політики літають до Москви звітуватися заступнику Суркова, який був куратором проекту "Бесарабської народної республіки"

04 листопада 2016, 16:16

Про це розповів голова СБУ Василь Грицак на брифінгу в Одесі, повідомляє Depo.ua із посиланням на УНІАН.

Грицак заявив, що головний радник управління президента Росії у справах СНД, перший заступник путінського помічника Владислава Суркова Інал Ардзінба проводить зустрічі з деякими українськими політиками.

"Ми маємо інформацію про його зустрічі з деякими політиками, які приїжджають з України. На жаль, це важко задокументувати, тому що відбувається на території іншої держави. Але такі зустрічі відбуваються", - сказав Грицак. Він не підтвердив чутки про те, що Ардзінба ближчим часом відвідає Одесу.

"Чутки такі гуляли, але я слабо вірю, що Інал Ардзінба захоче приїхати в Одеський регіон. Хоча насправді він дійсно продовжує курирувати питання, і в 2015 році саме він був куратором проекту "Бессарабія", - зазначив Грицак. Він додав, що запобігти створенню так званої «бессарабської народної республіки» вдалося завдяки трьом етапам зачистки в Одеському регіоні. "Підтвердження інформації про його приїзд у Служби безпеки наразі немає, але якщо він приїде, ми його зустрінемо обов'язково", - підкреслив очільник СБУ.

Нагадаємо, що після невдачі із "Бесарабською народною республікою" Росія зібралася "розкачувати" ситуацію на Одещині через болгарську меншину, просуваючи ідею їхньої територіальної автономії.

Читайте також: Depo.ua писатиме "на Росії" замість "в Росії". Виключно з поваги до сусідів. Безстроково

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада

Loading...
Loading...