Влада

Україна не планує здійснювати ракетні випробування в Керченській протоці

Секретар РНБО Олександр Турчинов прокоментував заяву Федерального агентства повітряного транспорту Росії щодо нібито "порушень українською стороною російського повітряного простору під час випробувань ракетної зброї"

25 листопада 2016, 22:26

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на РНБО.

"Істерика Росії про те, що Україна, порушуючи всі міжнародні угоди, в односторонньому порядку прийняла рішення щодо здійснення ракетних випробувань у «суверенному повітряному просторі Російської Федерації», позбавлена здорового глузду", - сказав Турчинов.

За словами Секретаря РНБО України, відповідно до всіх міжнародних угод, суверенний повітряний простір РФ у Чорному морі закінчується посередині Керченської протоки. "У цьому районі Україна не планує здійснювати ракетні випробування. Вся інша територія на захід від Керченської протоки є суверенним повітряним простором України", - зазначив Турчинов, додавши, що ракетні випробування Україна здійснює в межах всіх міжнародних зобов'язань та договорів. "Тому просимо РФ не заважати випробуванням своїми істериками і провокаціями", - підсумував секретар РНБО.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

Loading...
Loading...