Влада

У Саратовській області затримали 12 українських фур

На Росії на території Саратовської області затримали 12 українських фур, які транзитом перевозили різні вантажі

17 лютого 2016, 23:59

 Про це повідомив заступник начальника управління державного автодорожнього нагляду по області В'ячеслав Ларіонов, передає depo.ua з посиланням на РИА Новости.

"З Узбекистану везли сухофрукти, наприклад. В Узбекистан, навпаки, везуть промислові товари — наприклад, я бачив автомобільні шини", — сказав він, додавши, що вантажівки були затримані у зв'язку із зазначенням Ространснагляду.

Він уточнив, що водії українських вантажівок розмістилися в готелі під Саратовом.

"Водії вільні у пересуванні, де хочуть, там і пербувають", — зазначив Ларіонов.

Раніше міністр інфраструктури Пивоварський заявив, що через блокування Росією українських транзитних перевезень на території Азії наразі заблоковано понад 300 українських автомобілів

Нагадаємо, 12 лютого на Волині, Прикарпатті та Закарпатті активісти блокували проїзд російським вантажівкам, які прямують з Білорусі територією України.

Згодом до цих областей приєднались інші.

Загалом на сьогоднішній день в блокаді російських вартажівок беруть участь 10 українських областей - Волинська, Рівненська, Львівська, Закарпатська, Івано-Франківська, Житомирська, Чернівецька, Вінницька, Сумська та Чернігівська.

Сьогодні Кабмін після консультацій з ЄС має прийняти рішення щодо блокади російських фур.

14 лютого у Мінтрансі Росії заявили, що рух українських вантажівок на території Росії припинено - в якості заходу у відповідь.

16 лютого Україна і Росія домовилися тимчасово припинити транзитну блокаду.

Через блокування Росією українських транзитних перевезень на території Азії наразі заблоковано понад 300 українських автомобілів

Читайте також: Depo.ua писатиме "на Росії" замість "в Росії". Виключно з поваги до сусідів. Безстроково

Більше новин політики читайте на Depo.Влада

Loading...
Loading...