У НАЗК кажуть, що порушень під час складення протоколу на Лещенка не було

НАЗК опублікувало спростування інформації захисника народного депутата БПП Сергія Лещенка, який заявив про виявлення порушень закону з боку НАЗК під час складання протоколу про адміністративне правопорушення

Відповідна інформація розміщена на сайті НАЗК, передає Depo.ua.

Зокрема, у відомстві зазначають, що 30 листопада 2016 року про складання протоколу про адміністративне правопорушення уповноважена особа Національного агентства повідомила Лещенка особисто.

"Після цього Національне агентство як публічно 1 грудня 2016 року, так і офіційно 2 грудня 2016 року, запрошувало народного депутата Лещенка ознайомитися з протоколом та надати усі пояснення. 6 грудня 2016 року в присутності свідків депутат Лещенко відмовився від ознайомлення з протоколом про адміністративне правопорушення та надання пояснень, про що зроблено відповідні записи", - сказано у повідомленні.

"Щодо порушень, які за словами адвоката нардепа Лещенка пана Гненного мали місце, а саме статей 268 та 271 Кодексу України про адміністративні правопорушення, слід зауважити, що зазначені вище статті стосуються безпосередньої участі особи, що притягається до адмінвідповідальності під час розгляду справи в суді. Але не під час ознайомлення з протоколом", - заявили у Національному агентстві.

У Нацагентстві додали, що копія протоколу про адміністративне правопорушення від 6 грудня 2016 року №40/19/3 була надіслана Лещенку за трьома адресами
У НАЗК також нагадали, що завершили перевірку стосовно народного депутата України Сергія Лещенка щодо наявності ознак порушення, передбаченого статтею 172-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Процедуру ознайомлення з протоколом про адміністративне правопорушення було розпочато 30 листопада.

6 грудня 2016 року під час позачергового засідання Національного агентства з питань запобігання корупції було прийнято рішення про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення від 6 грудня 2016 №40-19/3 стосовно Сергія Лещенка

Слухання справи про адмінправопорушення відбудеться в Печерському районному суді міста Києва 29 грудня 2016 року о 10:00 год.

Нагадаємо, що адвокат Лещенка заявляв про порушення порядку повідомлення про наявність протоколу, оскільки НАЗК, в порушення норм КУпАП, не повідомило про факт складання протоколу за місцем проживання. Жодного листа на адресу реєстрації депутата не надходило. Всі листи надавались адвокату.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

Loading...
Loading...