У ГПУ назвали адресу "кубла" Онищенка

У Києві, за адресою Хрещатик, 27б, народний депутат України Олександр Онищенко створив "кубло" своїх газових махінацій

Саме за цією адресою під вивіскою приймальні нардепа розміщуються фірми, бенефіціаром яких є Онищенко, що отримували незаконні мільярдні доходи від реалізації газу за договором з держкомпанією "Укргазвидобування", повідомив під час засідання регламентного комітету парламенту заступник голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Володимир Кривенко, передає depo.ua.

"Хочу сказати, що це приміщення за адресою Хрещатик 27б, - це кубло злочинної організації, його гніздо. В цьому місці, яке прикривається вивіскою приймальні народного депутата , там все зроблено для того, щоб правоохоронні органи не могли потрапити в це приміщення, не могли отримати інформацію з приводу підприємств, які продавали газ. За цією адресою надсилалися всі податкові звіти", – зазначив Кривенко.

Нагадаємо, що 16 червня у  Верховній Раді зареєстрували подання від ГПУ на зняття недоторканності з Олександра Онищенка. Його підозрюють у тому, що через його фірми відмивали гроші  держкомпанії "Укргазвидобування".

До 20 червня суд арештував на 60 днів всіх 10 осіб, затриманих 15 червня у "газовій справі", в якій фігурує нардеп Олександр Онищенко.  А  28 червня затримали ще керівника ТОВ "Надра Геоцентр" Сергій Свіченка, який підозрюється у створенні злочинної організації і розтраті майна.

За попередніми даними, в результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків на рівні 3 млрд грн. З яких 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд. грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

21 червня, Онищенко сам явився на допит до НАБУ, але там його не чекали. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада

 

Loading...
Loading...