Влада

Турчинов може податися до рідного Дніпропетровська

Варіантом подальшої політичної кар’єри "кривавого пастора" може стати похід до Верховної Ради

23 лютого 2016, 13:34

Турчинов може податися до рідного Дніпропетровська

Учорашнє оприлюднення скандальної стенограми засідання РНБО дало привід згадати про секретаря цієї структури Олександра Турчинова, який останнім часом не проявляв великої активності, зникнувши з медіа-поля.

Як повідомили depo.ua джерела в "Народному фронті", Турчинов знову може повернутися до Верховної Ради. І для цього в нього є всі можливості. Так, звільнено три мажоритарні округи, де Турчинов може спокійно балотуватися. Мова йде про округ №206 у Чернігові, який вакантний після того, як нардеп Владислав Атрошенко став мером Чернігова, округ №23 на Волині, на якому не проводять вибори ще з серпня, коли загинув переможець цього округу Ігор Єремеєв. І, нарешті, третім варіантом називають округ №27 у Дніпропетровську, переможець якого Борис Філатов став мером цього обласного центру.

Загалом, Турчинов, який має реноме героя та мало не "рятівника держави", може перемогти на кожному з них. Втім, розглядався варіант балотування секретаря РНБО в Києві. Непрямим наслідком цього стало хитання депутатського крісла під нардепом Віктором Чумаком (переміг на окрузі №214 на лівому березі Києва), якого мало не попросили з ВР, звинувативши у тому, що він суміщає посади в Національному агентстві з запобігання корупції. В результаті, Чумаку довелося швиденько відмовлятися від роботи в НАЗК.

Навіщо Турчинову мандат? Питання поки відкрите. Принаймні перебування у Верховній Раді і не на останніх ролях дозволить "пастору" бути постійно на видноті, що дещо складніше на швидше клерковій посаді секретаря РНБО.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада

Loading...
Loading...