Тимошенко оголосила 12 травня днем ганьби Ради

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко оголосила 12 травня днем ганьби у Верховній Раді

Про це вона заявила під час спілкування з журналістами у кулуарах Ради, коментуючи голосування за Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Генеральної прокуратури України", передає depo.ua.

"Так само, як для Януковича днем ганьби у Раді було 16 січня, так само і для парламенту Порошенка день ганьби буде 12 травня. Попрані резолюції та документи ООН, які чітко зазначають, що прокурори мають мати спеціальну юридичну освіту. Попрані документи Конвенції Ради Європи", - обурилась Тимошенко. 

"Те, що ми зараз бачили, має дуже негативні стратегічні наслідки для країни. По-перше, руйнується державне управління країною...Парламенту після сьогоднішнього голосування в лексичному розумінні цього слова не існує.  Існує 250 з чимось кнопкодавів, які працюють не мізками, а руками на замовлення", - заявила лідер "Батьківщини". 

Нагадаємо, що сьогодні Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Генеральної прокуратури України".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада

 

Loading...
Loading...