Влада

Терористи заговорили про можливий зрив перемир'я і поставили Києву ультиматум

Мінські домовленості будуть зірвані, якщо Верховна Рада України до 14 березня не визначить перелік районів Донбасу, на які поширюється особливий порядок місцевого самоврядування

13 березня 2015, 09:21

Терористи заговорили про можливий зрив перемир'я і поставили Києву ультиматум

фото: стоп-кадр

Про це російському пропагандистському каналу Russia Today заявив т.зв. «віце-спікер Народної ради ДНР» Денис Пушилін, передає depo.ua.

«Ми знаходимося на межі того, що мінський процес буде зірвано, і комплекс заходів з виконання Мінських угод, підписаних 12 лютого, буде дезавуйований. Справа в тому, що невід'ємною частиною комплексу заходів є політичне врегулювання конфлікту, і це врегулювання має чітку покрокову хронологію», - заявив Пушилін.

За його словами, Верховна Рада повинна до 14 березня прийняти рішення, в якому буде оприлюднено перелік тих районів Донецької та Луганської областей, на які поширюється особливий статус.

«Києву за фактом залишилося 24 години для того, щоб виконати свою частину зобов'язань», - повідомив Пушилін.

Нагадаємо, згідно з Мінськими домовленостями, постанову Верховної Ради про визначення меж територій Донбасу з особливим статусом повинні були прийняти протягом 30 днів з дня підписання документа, тобто до 14 березня.

Вчора в Адміністрації президента України заявили, що Рада може прийняти відповідну постанову на наступному тижні.

При цьому вчора на своєму засіданні РНБО визначила межі районів Донбасу з особливим статусом.

Loading...
Loading...