Влада

Сину Джемілєва не дозволяють спілкуватися із сім'єю. Під забороною навіть листи

Сину народного депутата України, лідера кримських татар Мустафи Джемілєва Хайсеру, якого в 2013 році заарештували за звинуваченням у вбивстві, а нещодавно перевезли в Краснодарський край, забороняють листування з батьком, а з дружиною він може побачитися тільки під час суду

03 березня 2015, 16:48

Про це depo.ua повідомив Мустафа Джемілєв.

За словами народного депутата, він не спілкувався із сином і не отримує від нього листів.

«Можливості з ним зв'язатися немає. Він під слідством, йому не дозволяється писати листи. Дружина бачила його востаннє кілька тижнів тому, приїжджала на судове засідання. Але побачення з дружиною не дали. Про які права в Росії ви говорите, вони що хочуть, те й роблять!» - розповів він, додавши, що, за словами адвоката, Хайсер у плані здоров'я і морального стану «тримається нормально».

Чим закінчилося і чи відбулося взагалі сьогоднішнє засідання суду в Краснодарі, куди Хайсера незаконно вивезли з Криму ще у вересні, Джемілєв не знає.

«Мене туди (на суд, - ред.) запрошують, але доступу немає. Цинічно так, телеграму надсилають, знаючи, що мені в'їзд у країну заборонений», - зазначив Джемілєв.

На його думку, клопотання адвоката про те, щоб справа розглядалася судом присяжних, мало що змінить.

«Присяжні що ж, будуть по-доброму? Я знаю, що ця справа на контролі у Путіна і жодних відхилень без його волі не буде. А Путін тримає мого сина в заручниках. Вони не мають права його там судити, адвокат про це заявляє, є рішення європейського суду про його звільнення з-під варти і передачу в Україну, але Росія не рахується з цим», - підкреслив народний депутат.

Тим часом родина Февзі Едемова, який загинув від руки Хайсера, залишилася в Криму. За словами Мустафи Джемілєва, він щомісяця виплачує допомогу його батькам, дружині і дитині від першого шлюбу.

Як повідомляв depo.ua, у вересні Хайсера Джемілєва, який на момент окупації півострова перебував у СІЗО, вивезли з Криму в Краснодарський край. За словами його батька, справу хочуть використати як інструмент тиску.

Loading...
Loading...