США заговорили про "інші інструменти" проти Росії, окрім санкцій

Помічник держсекретаря США у справах Європи і Євразії Вікторія Нуланд вважає за необхідне продовжувати політику стримування щодо Росії

Про це вона заявила в інтерв'ю польському телеканалу ТВН-24, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Ми, трансатлантичні країни, повинні займати тверду позицію щодо Москви і ясно давати їй зрозуміти, що станеться, якщо вони продовжать захоплювати території, якщо вони підуть далі позначених мінськими домовленостями ліній в напрямку Маріуполя, Донецька і так далі", - сказала вона.

Нуланд додала, що триває активна робота над додатковим пакетом санкцій на випадок порушення лютневих мінських домовленостей.

"Ми стурбовані тим, що Росія все ще не вивела техніку, а також продовжує навчати сепаратистів на сході України і забезпечувати їх через кордон", - зазначила вона.

За словами Нуланд, США, ЄС і НАТО повинні зробити все, щоб підтримати Україну у виконанні її частини мінських домовленостей, домагаючись від Росії і сепаратистів виконання їхньої частини.

"Якщо ж це не спрацює, у нас, зрозуміло, є санкційні інструменти, в нашому арсеналі є й інші інструменти - і нам треба ясно заявити, що ми готові застосувати їх. Але ми віддаємо перевагу миру в Україні", - сказала вона.

Разом тим Нуланд заявила, що США "будуть працювати з Росією там, де це можливо".

Нагадаємо, сьогодні міністр закордонних справ Франції Лоран Фабіус заявив, що атака на Маріуполь матиме "набагато більш серйозні наслідки", ніж санкції проти Росії.

Мітки США Росія
Loading...
Loading...