США не надаватимуть Україні летальну зброю через "треті" країни

З початку конфлікту на Донбасі США надали Україні допомогу на 5 мільйонів та не мають наміру надавати летальне озброєння через інші країни

Про це в інтерв'ю "Голосу Америки" заявив заступник помічника міністра оборони США Майкл Карпентер, передає depo.ua.

За його словами, кошти, надані Україні, були спрямовані на проведення навчань та на різне обладнання - від радарних установок до приладів нічного бачення, рацій, автомобілів та патрульних човнів тощо.

Коментуючи питання про те, що США розглядають можливість надати смертоносне озброєння Україні через інші країни, Карпентер заявив: "Це неправда".

"Ми відкриті щодо допомоги, яку ми надаємо Україні. Тож ми не робимо жодних спроб надати Україні зброю через інші країни", - заявив він.

При цьому він зауважив, що "розділяти допомогу на категорії – летальна і не летальна – не зовсім вірно".

"Потрібно розуміти які військові можливості повинна мати Україна в майбутньому. Наше завдання – навчити українські сили, зробити їх більш боєздатними, а пізніше – сумісними зі стандартами НАТО. Таке наше завдання", - зазначив Карпентер.

Він додав, що США "запровадили потужну програму навчань, як загалом для військових так і для сил спецпризначення", щоб українські збройні сили були здатні захистити державу, оскільки раніше "були суттєво послаблені через корупцію, погане командування, брак уваги, брак ресурсів". 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

Loading...
Loading...