Справу кримських політв'язнів розглядатимуть у відкритомі режимі

Розгляд справи українського режисера Олега Сенцова і антифашиста Олександра Кольченка по суті відбудеться у відкритому режимі

Про це повідомила адвокат Сенцова Ольга Чавдар за підсумками попереднього слухання Північно-Кавказьким окружним військовим судом Ростова-на-Дону, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Сьогодні розглядалося клопотання захисту щодо проведення судового розгляду у відкритому судовому засіданні. Дане клопотання задовольнили за виключенням особливостей дослідження низки доказів, представлених стороною обвинувачення в томі першої кримінальної справи", - сказала Чавдар.

Вона також повідомила, що суд дозволив за клопотанням захисту ведення аудіозапису справи, але у відеозапису було відмовлено,оскльки їх "звинувачують у злочині терористичної спрямованості для забезпечення безпеки учасників засідання".

Адвокат також повідомила, що Сенцову і Кольченку, незважаючи на доводи захисту, продовжено арешт на півроку - до 16 грудня. Перше слухання справи призначено на 21 липня, додала вона.

Нагадаємо, київські анархісти сьогодні провели під посольством Росії акцію на підтримку кримського політв'язня Олександра Кольченка.

Інші новини політики читайте на Влада.depo.ua.

Loading...
Loading...