Сина Чернушенка випустили під заставу, – ЗМІ

Сина голови Апеляційного суду м. Києва Дмитра Чернушенка звільнили з-під арешту під заставу у 6 млн грн

Про це повідомляє ТСН з посиланням на власні джерела, передає depo.ua.

Нагадаємо, що 7 липня слідчий суддя задовольнив клопотання слідчого Генеральної прокуратури України (ГПУ) і суд обрав Дмитру Чернушенку запобіжний захід - взяття під варту з одночасним визначенням застави у розмірі 6 млн грн.

2 липня 2015 року в порядку ст. 208 КПК України він був затриманий як автор скандальних СМС-повідомлень. У них містилися вказівки про прийняття рішень у судових справах, які розглядаються Апеляційним судом міста Києва.

30 червня Верховна Рада надала дозвіл на затримання і арешт голови Апеляційного суду Києва Антона Чернушенка, який підозрюється в ухваленні завідомо неправдивих рішень.

За даними прокуратури, Чернушенко отримав велику суму хабаря у нарадчій кімнаті за справу, яка навіть не розглядалася по суті.

Крім того,  прокуратура розслідує незаконне втручання службовими особами Апеляційного суду м. Києва в роботу автоматизованої системи документообігу цього суду, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 376-1 КК України та постановлення завідомо неправосудних судових рішень, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 375 КК України.

Як стало відомо 1 липня, суддя Чернушенко зник

Читайте також: Чернушенко зник, бо всім вигідно керувати судами по СМС

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.