Шокін скаржиться, що не може допитати Ляшка про "валізу грошей" від Клюєва

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко не з'являється на допит у Генеральну прокуратуру, щоб пояснити свою заяву про те, що народний депутат Сергій Клюєв пропонував йому 50 млн доларів

Про це в інтерв'ю "Українським новинам" розповів генеральний прокурор України Віктор Шокін, передає depo.ua.

"Лідер "Радикальної партії" Ляшко стверджує, що я винен у втечі Клюєва. Але давайте згадаємо, коли Ляшко з трибуни парламенту і в кулуарах заявив про те, що йому і фракції пропонували хабар у 50 млн доларів за те, щоб вони нібито не голосували за дозвіл притягати до відповідальності Клюєва. Ми відразу ж відкрили кримінальне провадження за даним фактом. Ми вже 5-6 разів запрошували Ляшко дати свідчення, слідчий чекав у парламенті кілька днів. Депутат обіцяв, що прийде на допит, але так і не з'явився", - розповів генпрокурор.

Саме тому, за його словами, ГПУ не може прийняти рішення у цьому кримінальному провадженні.

"Він (Ляшко, - ред.) фактично звинуватив Клюєва в тяжкому злочині, але про обставини злочину він не повідомляє. Ми вже писали листи голові ВРУ Гройсману і в апарат парламенту. Тим, що він не з'являється на допит, він перешкоджає в тому, щоб ми ще один тяжкий злочин інкримінували Клюєву. Так хто кому заважає? Депутат повинен виконувати вимоги Конституції, але він цього не робить", - зазначив Шокін.

Нагадаємо, що 17 червня лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко заявив, що його фракція відмовилась від валізи грошей, запропонованого народним депутатом Сергієм Клюєвим, який нині переховується від слідства.

Loading...
Loading...