Влада

Шевцов розповів, який він патріот, та пообіцяв Шокіну та Грицаку співпрацю (ДОКУМЕНТ)

Колишній начальник поліції Вінниччини Антон Шевцов заявив про готовність до повної співпраці з органами досудового слідства

21 березня 2016, 21:01

Шевцов розповів, який він патріот, та пообіцяв Шокіну та Грицаку співпрацю (ДОКУМЕНТ)

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Сьогодні відвідав Генеральну прокуратуру України і СБУ, де звернувся до голови Служби безпеки Василя Грицака і генерального прокурора Віктора Шокіна з офіційними заявами про готовність до повної співпраці з органом досудового розслідування з усіх питань, які можуть виникати в ході проведення слідства", - написав Шевцов, оприлюднивши копії відповідних звернень.

Шевцов розповів, який він патріот, та пообіцяв Шокіну та Грицаку співпрацю (ДОКУМЕНТ) - фото 1

Шевцов розповів, який він патріот, та пообіцяв Шокіну та Грицаку співпрацю (ДОКУМЕНТ) - фото 2

Шевцов розповів, який він патріот, та пообіцяв Шокіну та Грицаку співпрацю (ДОКУМЕНТ) - фото 3

Шевцов розповів, який він патріот, та пообіцяв Шокіну та Грицаку співпрацю (ДОКУМЕНТ) - фото 4

"Незважаючи на закінчення терміну мого утримання під вартою, я добровільно звернувся в СБУ і ГПУ c заявами, в яких підтверджую свою готовність з'явитися за викликом слідчих і співробітників правоохоронних органів для проведення слідчих дій, а також я вказав адресу свого місцезнаходження", - додав він.
Шевцов також вчергове заявив, що не вчиняв злочину, в якому його звинувачують (державна зрада).

"Я не вчиняв інкримінованого мені злочину. Все, що викладено в повідомленні про підозру, не підтверджується будь-якими відповідними і прийнятними доказами. Я патріот своєї країни - України, що підтверджує мій багаторічний стаж роботи в МВС, зокрема - на керівних посадах. Вважаю, що поставлені завдання, як співробітник МВС України, виконував належним і ефективним чином, ніколи не порушував присяги. Абсолютно готовий до повного об'єктивного і всебічного розслідування", - наголосив екс-начальник вінницької поліції.

Нагадаємо, вчора після 21:00 скандально відомого екс-очільника вінницької обласної Нацполіції Антона Шевцова відпустили з зали суду, оскільки збіг термін тримання його під вартою - 72 години з моменту затриманя. До цього часу захисники Шевцова тягнули час: заявляли відводи суддям, не давали слова сказати прокурору.

Сам Шевцов кілька разів скаржився на погане самопочуття, в результаті чого до нього тричі викликали медиків і двічі забирали до лікарні. Другого разу медики доставили поліцейського до судової зали більше, ніж через п'ять годин - о пів на восьму вечора. Після цього Шевцов відмовився від усіх чотирьох адвокатів, які його захищали, назвавши їх некомпетентними і зажадав, щоб йому призначили державного захисника.

Коли адвокат прийшов, то подав клопотання про звільнення Шевцова з-під варти, адже термін його утримання сплив. Суддя Юрій Ковбаса клопотання захисника задовольнив. 

Затримали Антона Шевцова 17 березня ввечері на кордоні з Білоруссю. Його звинуватили у державній зраді.

До цього, 14 березня, голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе підписала наказ про відсторонення Антона Шевцова від виконання посадових обов'язків у зв'язку з необхідністю проведення перевірки у зв'язку з нововиявленими обставинами.

Того ж дня пізніше, Деканоїдзе задовольнила рапорт про відставку Антона Шевцова з посади начальника ГУНП України у Вінницькій області

Читайте також: СБУ про звільнення Шевцова: Ми зробили все, що могли

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

 

Loading...