Пашинський судитиметься через наклеп, який розповсюдили "Інтер" та "112" (ВІДЕО)

Голова комітету з питань національної безпеки і оборони, член фракції "Народний фронт" Сергій Пашинський звернеться до суду з приводу заяв нардепів Сергія Соболєва та Дмитра Добродомова щодо начебто спекуляції нафтопродуктами

Про це Пашинський заявив у коментарі журналістам після засідання погоджувальної ради, передає depo.ua з посиланням на прес-службу пресс-службу "Народного фронту".

"Я сьогодні буду звертатися до суду щодо цих заяв. Більше того, після того, як ці брехливі заяви розповсюдили телеканали "Інтер" та "112", я звернувся до Генеральної прокуратури та до підприємства, яке займається реалізацією цих нафтопродуктів", - розповів Пашинський. 

За його словами, він і раніше звертався до прокуратури із депутатськими запитами і уже отримав перші відповіді.

"Перший запит я подавав ще 28 квітня, оскільки телеканал "Інтер" розповсюджував системну брехню про начебто якісь спекуляції навколо арештованого палива олігарха Сергія Курченка ще раніше. У мене є підтвердження ГПУ, що воно пішло на реалізацію держпідприємством "Укртранснафтопродукт". Настільки мені відомо, 6-7 травня його керівництво зробило публічну заяву під час прес-конференції", - пояснив нардеп.

Він підкреслив, що робитиме усе, щоб ретельно і об'єктивно з'ясувати всі питання та покарати винних у поширенні брехні.

Нагадаємо, нардеп Дмитро Добродомов передав в прокуратуру докази причетності народного депутата Сергія Пашинського до корупції.

При цьому Добродомов та Соболєв зробили заяву, що нібито Пашинський  під виглядом "жовтої рідини" віддав комерційним структурам нафтопродукти, призначені армії. 

Loading...
Loading...