СБУ дізналася, де поселився екс-мінздох Клименко

Співробітники Служби безпеки України встановили місце проживання колишнього міністра доходів і зборів Олександра Клименка в Росії

Про це йдеться в тексті ухвали Печерського районного суду Києва від 10 листопада, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Українські новини".

Згідно з повідомленням, суд розглянув клопотання адвоката екс-міністра Сергія Титаренка про скасування постанови Генпрокуратури про зупинення досудового розслідування від 26 лютого 2015 року. Титаренко аргументував це тим, що у Клименка немає статусу підозрюваного, а значить, розслідування щодо нього вестися не може і кримінальну справу повинно слід закрити, а не призупинити.

Генпрокуратура, у свою чергу, заявила, що Клименкові було повідомлено про підозру належним способом.

У той же час, з 6 травня поточного року міжнародний розшук екс-міністра було призупинено на час проведення перевірки комісією Інтерполу.

"Відповідно до листа ГУ БКОЗ (Головного управління з боротьби з корупцією і організованою злочинністю) СБУ від 31 серпня 2016 року №14/15-18178 за оперативними даними встановлено, що Клименко з 2014 року по теперішній час проживає у Москві (РФ), де на вулиці Тверській придбав елітне житло, а також тимчасово перебував у Ростові-на-Дону, Сочі (обидва – РФ) і тимчасово перебував у Ялті (АР Крим)", – сказано в тексті судового рішення.

Крім того, правоохоронці повідомили, що здійснюються заходи, спрямовані на розшук Клименка в пунктах пропуску через державний кордон України з метою його затримання і доставки в суд.

Враховуючи дану інформацію, суд вирішив відмовити захисту екс-міністра і не скасував постанову про припинення розслідування.

Нагадаємо, у серпні Печерський райсуд Києва повторно повернув до Генеральної прокуратури клопотання про надання дозволу для початку заочного розслідування проти Клименка.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада

Мітки
Loading...
Loading...