Саакашвілі обіцяє "задати жару" на допиті у прокуратурі

Голова Одеської облдержадміністрації Михайло Саакашвілі висловив готовність прийти на допит в прокуратуру і "задати жару"

Про це, як передає depo.ua, він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Існує державна система рекету, корупції, абсолютно мафіозна, абсолютно прогнила, під егідою уряду і правоохоронців. Хто там бере участь? І Міністерство сільського господарства, і ДФС, і МВС, і прокуратура, і якісь там окремі елементи СБУ. Хоча там Грицак, начебто, трохи почав закручувати гайки, сподіваюся. І реально відбувається те, що маленька людина абсолютно не захищена. А, ти хочеш так пройти? Тебе допитаємо, на тебе буде справа. А, Саакашвілі тебе прикриє? І Саакашвілі допитаємо. Я туди піду, в цю прокуратуру, я їм задам жару, вони не на того нарвалися", - заявив Саакашвілі.

Нагадаємо, 20 січня прокуратура Київської області викликала Саакашвілі на допит для надання інформації про корупційні правопорушення з боку працівників митниці.

Раніше Саакашвілі на Антикорупційному форумі в Харкові заявив про те, що ліцензії на експорт українських горіхів практично неможливо отримати приватним виробникам через так звану горіхову мафію.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада

Loading...
Loading...