Влада

Росія запустила ракету, здатну нести ядерний заряд

Сьогодні з військового космодрому Плесецьк у Російській Федерації виконаний запуск міжконтинентальної балістичної ракети (МБР) комплексу РС-24 «Ярс», яка може нести ядерний заряд

26 грудня 2014, 23:27

Навчальні бойові блоки ракети із заданою точністю вразили ціль на полігоні Кура на Камчатці, сказав офіційний представник управління прес-служби та інформації Міноборони РФ із Ракетних військ стратегічного призначення полковник Ігор Єгоров, повідомляє ТАСС.

За його словами, основні цілі п'ятничного старту - підтвердження технічної надійності ракет комплексу РС-24 «Ярс», виготовлених у 2013-2014 роках, а також підтвердження бойових і експлуатаційних характеристик самого комплексу.

Стратегічні ракетні війська РФ активно оснащуються комплексами «Ярс» із МБР РС-24, які складуть основу наземного угруповання твердопаливних ракет стратегічних ядерних сил Росії.

За словами Єгорова, прийняття на озброєння МБР РС-24 з головною частиною посилило можливості ударного угруповання ракетних військ із подолання систем ПРО.

Як повідомляв depo.ua, 1 листопада в Російській Федерації проведений випробувальний пуск міжконтинентальної балістичної ракети «Тополь-М», яка успішно вразила умовну ціль на Камчатці.

Loading...
Loading...