Регламентний комітет віддав долю Клюєва та Мельничука в руки депутатам

Регламентний комітет Верховної Ради визнав законним подання Генпрокуратури щодо зняття депутатської недоторканості з Сергій Клюєва та Сергія Мельничука і рекомендув винести його на розгляд парламенту

За відповідне рішення проголосували 7 членів комітету, передає кореспондент depo.ua.

"Відповідно до частини регламенту України, рішення комітету про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Клюєва, підтриманого і внесеного до ВР генеральним прокурором Віктором Шокіним від 12 травня 2015  року... відправити його у Верховну Раду для внесення на розгляд депутатами України", - йдеться в рішенні.

Нагадаємо, що регламентний комітет Верховної Ради з минулого тижня не міг визначитися, чи можна рекомендувати парламенту зняти недоторканність з Сергія Клюєва, хоча і визнав недостатніми докази Генпрокуратури. Сьогодні Гройсман вирішив відправити подання ГПУ проти Клюєва назад у комітет.

12 травня генеральний прокурор Віктор Шокін попросив Верховну Раду зняти недоторканність з народних депутатів Сергія Клюєва та Сергія Мельничука. Він підозрюється в скоєнні злочинів, передбачених ч.4 ст.190 (шахрайство), ч. 5 ст.191 (привласнення або розтрата чужого майна), ч. 2 ст.364 (зловживання владою та службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Сергій Мельничук звинувачується у стовренні злочинного угрупування. 29 травня члени регламентного комітету Верховної Ради України вирішили, що можна притягнути до кримінальної відповідальності, але не арештовувати свого колегу, колишнього командира батальйону "Айдар" Сергія Мельничука.


 

 

 

Loading...
Loading...