Влада

Рада підтримала призначення Шокіна головою ГПУ

Народні депутати підтримали проект постанови «Про надання згоди на призначення президентом України Шокіна В.М. на посаду генерального прокурора України»

10 лютого 2015, 14:16

За таке рішення проголосували 318 нардепів, передає depo.ua.

«Дати згоду на призначення президентом України Шокіна Віктора Миколайовича на посаду генерального прокурора України», - йдеться в постанові.

Порошенко під час представлення кандидата на посаду генерального прокурора України у сесійній залі парламенту зазначив: «Сам я знаю Віктора Миколайовича більше 15 років... Крім професіоналізму, у нього є сталевий характер чоловіка. Це довів 2003 рік, коли він зміг зберегти всю доказову базу в рамках справи Гонгадзе. Довів він це в 2005 році, коли реагував на всі сепаратистські з'їзди, ПІСУАри».

Президент підкреслив, що покарання винних у вбивствах на Майдані залишиться головним завданням для Генеральної прокуратури.

Одразу після голосування до трибуни спікера кинулися кілька депутатів з «Радикальної партії» з вимогою переголосувати призначення. Голова Верховної Ради Володимир Гройсман оголосив перерву до 16:00.

Довідка. Шокін народився 4 листопада 1952 року в м.Києві.

1998 - 1999 - слідчий з особливо важливих справ управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України.

1999 - 2001 - слідчий з особливо важливих справ відділу з розслідування особливо важливих справ управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України.

2002 - 2003 - заступник генерального прокурора України.

2004 - 2007 - заступник генерального прокурора України.

26 червня 2014 року Шокін був призначений заступником генерального прокурора України - начальником Головного управління нагляду в кримінальному провадженні та затверджений членом колегії Генеральної прокуратури України.

 

Loading...
Loading...