Влада

Рада не дала бійцям АТО права голосувати за місцем проходження служби

Верховна Рада України не змогла внести до порядку денного законопроекти про забезпечення належної організації виборчого процесу (автор - Давид Жванія) і про реалізацію конституційних виборчих прав учасників АТО на парламентських виборах 26 жовтня 2014 року (автор - Леонід Ємець)

20 жовтня 2014, 14:20

Рада не дала бійцям АТО права голосувати за місцем проходження служби

Головуючий на пленарному засіданні Верховної Ради Олександр Турчинов двічі ставив на голосування включення до порядку денного законопроекту Жванії і п'ять разів - законопроект Ємця, але жодного разу його пропозиції не набрали необхідних 226 голосів, передає ДеПо з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

Законопроект Ємця давав дозвіл учасникам антитерористичної операції, що перебувають у Донецькій і Луганській областях, брати участь у парламентських виборах у місцях, де вони перебувають у даний момент, а не в місцях реєстрації.

Законопроект Жванії також дозволяв військовослужбовцям в АТО голосувати не за місцем реєстрації, а також пропонував посилити охорону виборчих дільниць, транспортування бюлетенів та іншої виборчої документації. Даний законопроект був узгоджений у ЦВК.

Нагадаємо, позачергові парламентські вибори пройдуть в Україні в найближчу неділю, 26 жовтня.

Loading...
Loading...