Влада

Рада готова голосувати за зняття недоторканності. Гройсман відкрив засідання

Глава Верховної Ради Володимир Гройсман дав доручення апарату парламенту сьогодні підготувати до голосування законопроект про зняття недоторканності народних депутатів і суддів

16 січня 2015, 10:43

Про це він заявив на відкритті засідання Ради, передає depo.ua.

«Я сьогодні дав доручення апарату Верховної Ради підготувати для того, щоб сьогодні він був проголосований і направлений до Конституційного суду і ми почали процедуру зняття необґрунтованої і ганебної недоторканності депутатів і суддів», - заявив Гройсман.

«Я впевнений, що саме сьогодні український парламент повинен проявити волю, підтримати ініціативу президента, яка сьогодні внесена. Думаю, що всі депутати проголосують за це рішення», - зазначив спікер.

В свою чергу народний депутат від Радикальної партії Олег Ляшко на своїй сторінці в Facebook повідомив, що коаліція в Раді вирішила підтримати цей законопроект.

«Закінчилася зустріч у президента. Лідери всіх фракцій коаліції прийняли рішення голосувати сьогодні за зняття депутатської та суддівської недоторканності», - повідомив Ляшко.

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко заявив, що вносить в парламент законопроект про зняття повної депутатської недоторканності.

Loading...