Влада

Прокуратура Росії перевірить "Медузу" через "рекламування Ісламської держави"

Депутат Держдуми Росії Вадім Дєньгін вимагає перевірити портал "Медуза" через інтерв’ю з вербувальником ІДІЛ

10 червня 2015, 17:20

Прокуратура Росії перевірить "Медузу" через "рекламування Ісламської держави"

Про це повідомляє depo.ua із посиланням на "Известия".

"Медуза" раніше опублікувала інтерв'ю спецкора Данила Туровського з вербувальником ІДІЛ і імамом берлінської мечеті Мурадом Атаєвим. У матеріалі він називається "проповідником Ісламської держави".

"Не годиться Данилу Туровському відкрито рекламувати "Ісламську державу". У нас дана діяльність підлягає кримінальному покаранню, так як це виглядає як заклик до екстремізму і реклама організації, яка вбиває людей, в тому числі і його колег-журналістів. Правоохоронні органи повинні розібратися в цьому питанні, і якщо такий факт наявний, - а ми бачимо, що він наявний, - покарати", - йдеться у зверненні.

Дєньгін також зажадав від Роскомнадзора обмежити доступ до "екстремістських" матеріалів сайту і винести "Медузі" попередження.

Першим з проханням перевірити матеріал на екстремізм звернувся до прокуратури політтехнолог Владислав Калашник. За його словами, в інтерв'ю імам виправдовує вбивство американського журналіста Джеймса Фоулі і льотчика ВПС Йорданії Муаза Юсефа аль-Касасб, а також спростовує слова про жіноче рабство в ІДІЛ і вбивства дітей.

У свою чергу головний редактор "Медузи" Галина Тимченко написала в Facebook, що "більш викривального матеріалу про ІДІЛ, ніж інтерв'ю Дани Туровського з імамом Атаєвим, складно придумати".

 

Loading...
Loading...