Влада

Порошенко довірив Чубарову вибирати голову Антикорупційного бюро

Президент України Петро Порошенко призначив трьох членів комісії з проведення конкурсу на посаду директора Національного антикорупційного бюро

21 грудня 2014, 11:06

Порошенко довірив Чубарову вибирати голову Антикорупційного бюро

фото: Укринформ

Ними стали голова меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, професор Українського католицького університету, доктор історичних наук Ярослав Грицак і директор Харківської правозахисної групи Євген Захаров, повідомляє depo.ua з посиланням на указ президента України №945/2014, опублікований на сайті глави держави.

«Вважаю, що запропоновані мною члени комісії з призначення керівництва Антикорупційного бюро стануть моральними орієнтирами для Верховної Ради і Кабінету Міністрів у визначенні своїх кандидатів. Кожен із них є совістю нації і авторитетом. Запуск Антикорупційного бюро є відповіддю на чіткий і терміновий запит українського суспільства на тотальне викорінення корупції в нашій державі, тому закликаю уряд і парламент, не відкладаючи, визначатися зі своїми кандидатами», - цитує Порошенка президентська прес-служба.

Нагадаємо, що директора Антикорупційного бюро вибиратиме спеціально створена конкурсна комісія, що складається із запропонованих президентом, Кабміном і Верховною Радою кандидатур.

Loading...
Loading...