Порошенко: 210 тисяч українців прийшли на військову службу за час мобілізації

Президент України Петро Порошенко заявляє, що упродовж шести оголошених владою хвиль мобілізації 210 тисяч українців прийшли на військову службу

Про це він сказав в суботу на Всеукраїнському форумі учасників АТО в Києві, повідомляє depo.ua з посиланням на Радіо Свобода.

"210 тисяч українців прийшли на військову службу за 6 черг мобілізації, 35 тисяч – найбільший відсоток та кількість з них – це кожен шостий –прийшов до лав Збройних сил волонтером. Майже 180 тисяч брали або беруть участь в антитерористичній операції", – повідомив Порошенко.

За його словами, понад 93 тисячі українців є безпосередніми учасники бойових дій.

На початку форуму Порошенко також заявив, що в Україні необхідно створити Асоціацію учасників АТО.

"Ми всі зібралися в цій залі, велика кількість учасників АТО делегували вас для того, щоб створити найавторитетнішу і, я сподіваюся, найпотужнішу Асоціацію учасників АТО", – сказав Порошенко.

Президент також відзначив велику підтримку армії громадянами.

"80% українців, незалежно від того, якою мовою вони розмовляють, на сході, на заході, на півдні чи на півночі вони проживають в Україні, тим або іншим способом вирішили допомагати армії", – сказав Порошенко.

Бойові дії на частині сходу України тривають із квітня минулого року. За даними ООН, від початку бойових дій загинули понад вісім тисяч людей.

Більше новин про події в державі читайте у розділі "Влада".