Влада

Перед Міноборони загасили покришки, але не протест «айдарівців»

Мітингувальники продовжують блокувати рух на Повітрофлотському проспекті перед Міністерством оборони в Києві. Підпалені раніше покришки вже загасили пожежники, а з людьми поспілкувався радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко

02 лютого 2015, 15:47

Про це повідомляє кореспондент depo.ua.

Зокрема, Геращенко пообіцяв бійцям батальйону «Айдар», які пікетували міністерство, що кожен з них зможе офіційно залишитися в цьому підрозділі, незважаючи на організаційні зміни в ньому.

У свою чергу протестуючі запросили радника міністра особисто відвідати зону антитерористичної операції (АТО). Судячи з реакції людей, вони не повірили, адже залишилися протестувати на проїжджій частині.

Зрештою Геращенко увійшов до будівлі Міністерства оборони.

У прес-службі столичної міліції зазначили, що нікого не затримали за підпал шин. А всього перед Міноборони протестують близько 300 осіб.

Як повідомляв depo.ua, сьогодні з 11:00 представники «Айдару» та інші протестувальники зі своїми вимогами перекрили проспект перед Міністерством оборони і навіть підпалили покришки. Зокрема, «айдарівці» вимагають відновити військову частину 0624 як 24-й окремий штурмовий батальйон, відсторонити від виконання обов'язків командира Пташника і визнати недійсними його накази, а також провести об'єктивне розслідування щодо підробки документів батальйону.

Додамо, що в Міноборони України вчора заявили, що протести деяких бійців батальйону «Айдар» в Києві пов'язані з бажанням колишнього керівництва підрозділу уникнути відповідальності за зловживання.

Loading...