Влада

Пасішник називає підозру НАБУ "абсурдною" та списує все на "нервовий зрив" Абромавичуса

В.о. заступника голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Пасішник прокоментував інформацію від НАБУ про повідомлення йому про підозру у вчиненні злочину

09 березня 2016, 15:22

Про це Пасішник написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Щойно, перебуваючи за межами України у плановій відпустці (про що було попереджено телеграмою детектива НАБУ), зі ЗМІ дізнався, що мені начебто щось планували вручити та інкримінують абсурдні речі.

По-перше, я сам виявив бажання прибути до НАБУ після красномовної заяви Айвараса і надав всі необхідні свідчення! Також, в спростування заяв міністра - я надав свій телефон і всі скрін-шоти які відображають саме Дружній характер нашого листування", - наполягає Пасішник.

Він назвав звинувачення НАБУ абсурдними.

"Абсурдність звинувачень НАБУ полягає ще в тому, що Айварас не приймає рішень про призначення - їх приймає Кабінет міністрів, тому ніяких незаконних рішень бути не може в принципі, бо Айварас в цьому випадку не є суб'єктом призначення на посаду. Всі ці "підозри" не мають жодного підґрунтя і впевнений, що суд прийме з цього приводу неупереджене об'єктивне рішення", - написав топ-менеджер"Нафтогазу".

"Не сподівався, що НАБУ, замість ефективного розслідування і спростування емоційних заяв міністра - піде шляхом пошуку цапа-відбувайла. Напевно в НАБУ вирішили що це я дав команду зняти з Айвараса та його родини охорону за тиждень до прес-конференціі (це стало основною причиною нервого зриву Айвараса) і це я в АП давав йому якісь команди. Слабкішого обвинуватити легше всього, але Бюро створювалося не для цього", - додав Пасішник. 

Нагадаємо, як повідомили сьогодні в НАБУ, детективи бюро склали письмове повідомлення про підозру виконавчого директора, в.о. заступника голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрія Пасішника у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 344 Кримінального Кодексу України (втручання у діяльність державного діяча). 

Однак вручити йому особисто повідомлення не вдалося, оскільки Пасішник перебуває за кордоном. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада

Loading...
Loading...