Охендовський пообіцяв засудити НАБУ і журналістів

Голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський заявив, що оскаржить порушення проти нього кримінальної справи, а також піде до суду через діяльність деяких ЗМІ

Про це він заявив в інтерв'ю інтернет-виданню "Страна.ua", передає Depo.ua.

"Безумовно, своє незаконне притягнення до кримінальної відповідальності, з одного боку, і свою системну дискредитацію з боку деяких нечистих на руку ЗМІ, з іншого, я вже оскаржу і ще буду оскаржувати як у кримінальному, так і цивільному порядку", - зазначив Охендовський.

Крім того, глава ЦВК розповів, що адвокати вже подали заяву про притягнення до відповідальності експерта, який нібито підтвердив справжність його підпису в так званій "амбарной книзі" Партії регіонів.

"Підпис не мій. Був би він моїм, хіба став би я ще у червні добровільно давати слідству зразки мого почерку для проведення експертизи? І, до речі, перша ж експертиза в цій справі, проведена в незалежному науково-дослідному інституті за зверненням НАБУ, підтвердила розбіжності між зразками мого почерку і тим, яким були зроблені записи на цих фейкових листках... Керівництво НАБУ вирішило провести ще одну експертизу. Напевно, гарантований результат вони могли отримати тільки в криміналістичному центрі МВС", - додав Охендовський.

Нагадаємо, що 13 грудня керівник САП підписав підозру Охендовському у справі про "амбарну книгу" Партії регіонів. Ввечері того ж дня її було оголошено голові ЦВК в аеропорту "Бориспіль", коли той повернувся з відрядження.

За даними САП, документами так званої "чорної бухгалтерії" ПР підтверджуються чотири випадки отримання Охендовским готівкових коштів в офісі Партії регіонів у Києві на вул. Липській, 10, на загальну суму 734 США.

Сам Охендовський заявив, що вважає вказане кримінальне провадження сфабрикованим, але готовий до співпраці зі слідством.

Сьогодні суд обрав йому запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

Loading...
Loading...