Один із забракованих антикорупційників через суд хоче скасувати конкурс

Адвокат Юрій Сухов, який претендував на посаду директора Національного антикорупційного бюро України, але був відсіяний у ході конкурсу, тепер намагається скасувати його проведення через суд

Про це у своєму "Фейсбуці" написав народний депутат Мустафа Найєм, передає depo.ua.

"За моєю інформацією, адвокат Юрій Сухов готує судові позови з відміни результатів конкурсу з відбору кандидатів на пост директора Національного антикорупційного бюро України", - написав Найєм.

За його даними, Сухов все ж подав позов щодо скасування конкурсу до Печерського суду Києва, втім суддя Олеся Батрин не прийняла позовну заяву. "Вчора приблизно о 18 годин суддя Печерського суду Олеся Батрин розглянула позов адвоката Юрія Сухова, в якому позивач вимагав визнати незаконними результати конкурсного відбору кандидатів на посаду директора НАБу. За результатами розгляду суддя відмовилася прияти позовну заяву пана Сухова до провадження у зв'язку з відсутністю підстав і за фактом непідсудності справи", - повідомив нардеп.

Найєм нагадав, що в минулому Сухов був адвокатом Юлії Тимошенко, а вже після Майдану захищав суддю Печерського суду Оксану Царевич.

Нагадаємо, 14 квітня президент України Петро Порошенко зустрівся з фіналістами конкурсу на посаду директора Антикорупційного бюро Артемом Ситником та Миколою Сірим.

Сьогодні президент має представити голову Антикорупційного бюро. 

Зазначимо, що всього на посаду голови бюро претендувало 176 осіб.

 

 

Loading...
Loading...